Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

 

Koledzy i koleżanki

Sobota, 28 lipiec 2007

Wybaczcie, że trwało to tak długo ,ale mamy nadzieje że powstała strona www wynagrodzi czas oczekiwania. Tak jak idea pożegnania babci kolejki zrodziła się spontanicznie tak w naszym zamierzeniu, strona którą wam proponujemy, będzie żyła i rozwijała się spontanicznie. Oczekujemy waszej reakcji, waszych maili zdjęć tekstów, wspominków, po prostu wszystkiego, co wiąże się z naszą górą, miejscem gdzie spędziliśmy cudowne lata. Ale i nie tylko. Piszcie, dzwońcie, przysyłajcie zdjęcia, postaramy sie je wszystkie umieścić na naszych łamach. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszystkie przejawy aktywności - sportowej kulturalnej towarzyskiej, niech to forum, stanie się miejscem wymiany myśli, informacji pomysłów. To co się stało było spontaniczne. Bądźmy spontaniczni ...

 

Ostatnia podróż

Niedziela, 6 maj 2007

Szanowni Państwo, 6 maja 2007 roku po raz ostatni wyruszy w podróż na Kasprowy Wierch wagonik kolejki, którą znaliśmy do tej pory. Na tej specjalnej stronie zmieścimy reportaż z tej imprezy i pokażemy wiele zdjęć, które przejdą do historii kolejnictwa liniowego w Polsce.

 

Zjazd na Krechę - przeniesiony

Wtorek, 30 listopad 1999 Zaplanowany na najbliższą niedzielę (27 lutego) finał zawodów Red Bull
Zjazd na Krechę, ze względu na małą pokrywę śnieżną na Kasprowym Wierchu, został przeniesiony na słowacką stronę Tatr – do Tatrzańskiej Łomnicy.
Eliminacje odbędą się zgodnie z planem na Polanie Szymoszkowej w sobotę (26
lutego) wieczorem. 300 najszybszych narciarzy i snowboardzistów wyłonionych
podczas kwalifikacji wystartuje w niedzielny poranek ze słowackiego
szczytu.

Strona 88 z 88‹ pierwsza | « poprzednia | ... 84 85 86 87 88 | następna » | ostatnia »