Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Konkursy

Konkurs "Ciekawsza strona" podsumowany!

W konkursie, którego tematem było przedstawienie propozycji uatrakcyjnienia strony naszkasprowy.pl wzięły udział AŻ cztery osoby. To może niewiele, jednak po pierwsze: nadesłane propozycje były bardzo ciekawe (jeden z uczestników konkursu napisał pracę w formie wiersza), po drugie: prawie wszyscy uczestnicy nie poprzestali na jednym pomyśle, lecz przedstawili kilka bardzo wartościowych propozycji. Po trzecie: niektóre uwagi i propozycje powtarzają się (np. konieczność skuteczniejszej i szerszej promocji, zamieszczenie interaktywnych map, "wciągnięcie" w redagowanie strony Internautów - turystów - m.in. poprzez aktywację forum, organizowanie zagadek i konkursów), co oznacza, że pewne braki na stronie zauważalne są dla wielu. Wyciągniemy wnioski i zaczniemy wcielać Wasze propozycje w życie! Mamy nadzieję, że aktywnie włączycie się w tworzenie NASZEJ strony. Pierwsze zmiany zobaczycie już niebawem.

W konkursie wzięli udział: Tomasz Mańka, Wojciech Heydel, Piotr Brodziak, Katarzyna Adamus. Wszystkie propozycje są bardzo wartościowe. Dlatego każdy z uczestników konkursu otrzyma gogle narciarskie firmy UVEX. Nagrody wyślemy pocztą. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział!

Pomysły, które będziemy chcieli wcielić w życie w pierwszej kolejności:
1. Zamieszczenie interaktywnych mapy oraz opisy szlaków (propozycja Tomasza Mańki, Wojciecha Heydla, Piotra Brodziaka).
2. Publikowanie ciekawych historii związanych z Kasprowym Wierchem nadsyłanych przez turystów - internautów (propozycja Tomasza Mańki).
3. Skuteczniejsza promocja poprzez współpracę z portalami górskimi i narciarskimi (propozycja Kasi Adamus).

Każda Wasza uwaga (nie tylko te wyszczególnione powyżej) zostanie wzięta "pod lupę" i w miarę możliwości również zrealizowana.

Liczymy na Wasze uwagi i dalsze propozycje uatrakcyjnienia strony.


Poniżej przedstawiamy prace konkursowe w całości:
- Piotr Brodziak
- Katarzyna Adamus
- Tomasz Mańka
- Wojtek Heydel