Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Konkursy

Konkurs Nasz Kasprowy: Z widokiem na Kasprowy

Z widokiem na Kasprowyrozstrzygnięty

Kasprowy Wierch to dla fotografa góra tematów: El Dorado narciarzy, miejsce badań meteorologicznych, skrzyżowanie szlaków turystycznych, pole walki ekologów, miejsce piękne i wyjątkowe. Szczyt, który wielu z nas odwiedziło w różnych porach roku, dnia, i warunkach pogodowych, z którym wiążą nas wyjątkowe wspomnienia, widoki, wrażenia, kadry.

Konkurs Nasz Kasprowy: Ciekawa strona

Ciekawa stronarozstrzygnięty

Portal naszkasprowy.pl zaprasza do udziału w konkursie "Ciekawsza strona" na najbardziej interesujące propozycje uatrakcyjnienia i wzbogacenia strony naszkasprowy.pl. Chcemy, byście poprzez udział w konkursie podpowiedzieli nam, w jaki sposób uczynić stronę naszkasprowy.pl bardziej interesującą, żyw±, i bliższą Wam - czytelnikom. Chcemy wcielić w życie Wasze pomysły!

Konkurs Nasz Kasprowy: 70 lat Wysokogórskiego Oberwatorium Meteorologicznego na Kasprowym

70 lat Wysokogórskiego Oberwatorium Meteorologicznego na Kasprowymrozstrzygnięty

Rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez Onet.pl i naszkasprowy.pl. Przez osiem tygodni odpowiadaliście Państwo na trudne pytania związane z Wysokogórskim Obserwatorium Meteorologicznym na Kasprowym Wierchu.

Zwycięzcą ostatniej edycji został Sławomir Pochwatka. Natomiast nagrodę główną (kurtkę) otrzymuje Anna Stankiewicz-Fiedurek. Konkurs cieszył się bardzo dużą frekwencją - mimo iż pytania nie należały do łatwych. W pierwszej edycji udział wzięło 1583 Internautów, w drugiej - 1689, w trzeciej - 1315, czwartej - 1658, piątej - 1647, szóstej - 1618, siódmej - 1538, ósmej - 1691. Gratulujemy i dziękujemy za udział! Już wkrótce na naszej stronie ruszy kolejny konkurs. Zapraszamy!