Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Coś się kończy - coś się zaczyna

Dodano: Niedziela, 9 grudzień 2007 / Ilość wyświetleń: 4121Jeden z ostatnich kursów starej kolejki.<br />Fot. Zbigniew Janusz

Kolejkę - staruszkę zastąpiła nowoczesna kolej, która już za kilka dni wywiezie pierwszych narciarzy na Kasprowy Wierch. Nie oznacza to jednak, że idea naszej strony zdezaktualizowała się. Wręcz przeciwnie - www.pozegnaniekolejki.pl wraz z uruchomieniem zmodernizowanej kolei również ożyje. Na łamach strony chcemy Was, drodzy Użytkownicy, informować o wszystkim, co wiąże się z Górą Narciarzy.

Niech ta witryna stanie się punktem wyjścia do szerszego i głębszego spojrzenia na Kasprowy Wierch, kolej linową, narciarstwo, a także historię, teraźniejszość i przyszłość tego miejsca. Bo Kasprowy to góra – symbol. Tu tworzyła się historia polskiego narciarstwa. Tu pracowali i pracują ludzie z pasją gór. Zjeżdżają miłośnicy Tatr i narciarstwa z całej Polski. Wielu z Was dochowuje od lat wierności Kasprowemu Wierchowi, właśnie tu, a nie w Alpach czy Dolomitach szusując i wystawiając twarz do słońca (a czasem chowając przed wiatrem :) ).

Mamy nadzieję, ze razem z nami będziecie tworzyć stronę. Wkrótce ożywi ją Forum, na którym – mamy nadzieję – nie zabraknie Waszych głosów. Zaglądajcie do Aktualności, gdyż będziecie tu mogli przeczytać wiele nowego. Rozbudowana zostanie Galeria. O nowe teksty wzbogaci się dział historyczny. Poruszymy tematy ciekawe, nie będziemy uciekać od trudnych, bo przecież Kasprowy to góra z charakterem, o której dyskutują różne środowiska. Oczekujemy również na Wasze propozycje, pomysły, oraz uwagi (także krytyczne :) ) dotyczące strony. Zapraszamy.