Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Największe sprzątanie Tatr w historii - konferencja prasowa

Dodano: Poniedziałek, 18 czerwiec 2012 / Ilość wyświetleń: 2050Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową projektu "Czyste Tatry". Odbędzie się ona we wtorek 19 czerwca o godz. 12 w Piwnicy Po Baranami (Rynek Główny 27, Kraków).
Podczas konferencji główny organizator oraz twórca projektu Albin Marciniak (Klub Podróżników Śródziemie) przedstawi ideę, cel i przebieg akcji „Największe sprzątanie Tatr w historii”, która odbędzie się już 30 czerwca.
Na konferencji prasowej obecni będą partnerzy projektu: Janusz Majcher - burmistrz Zakopanego, Andrzej Kawecki - dyrektor Biura Promocji Zakopanego, dr Paweł Skawiński - dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, Andrzej Blacha - członek Zarządu TOPR. Opowiedzą oni o swoim zaangażowaniu w wielkie sprzątanie Tatr.
Opowie o tym także Rafał Sonik, pierwszy Polak, który stanął na podium rajdu Dakar. Jest on ambasadorem i sponsorem projektu. Przebywa obecnie na Rajdzie Sardynii, ale podczas konferencji będziemy mogli połączyć się z nim za pomocą obrazu telewizyjnego.
Jan Niezbędny zaprezentuje specjalne worko-plecaki, które posłużą wolontariuszom do sprzątania szlaków.
Konferencję prasową poprowadzi Anna Popek.
Serdecznie zapraszamy.