Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Prywatyzacja PKL do Prokuratury, NIK, ABW i Premiera Donalda Tuska

Dodano: Poniedziałek, 8 październik 2012 / Ilość wyświetleń: 2850Posłowie Edward Siarka i Arkadiusz Mularczyk. Fot.www.podhaleregion.plZAKOPANE. Posłowie Solidarnej Polski Arkadiusz Mularczyk, przewodniczący KP SP i Edward Siarka domagają się od Premiera Donalda Tuska wyjaśnień w sprawie zmian w zarządzie PKL S.A. To nie koniec. Dziś zawiadamiają też NIK, Prokuraturę i ABW o możliwych działaniach na szkodę Skarbu Państwa poprzez niekontrolowaną prywatyzację PKL S.A.

- Kwestia naszego oficjalnego zapytania do Premiera będzie omawiana na posiedzeniu sejmu w czwartek w „sprawach bieżących" – informuje poseł Edward Siarka.

Zapytanie poselskie w sprawie „planowanych działań PKP SA wobec Polskich Kolei Linowych S.A. oraz zagrożeń dla Skarbu Państwa i przyszłości PKL S.A. związanych z prowadzoną polityką kadrową, dotyczącą Zarządu tej firmy, która zmierza do niekontrolowalnej prywatyzacji" zostało złożone na ręce marszałek sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Ewy Kopacz z prośbą o przekazanie na ręce Premiera.

Więcej na: www.podhaleregion.pl