Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Doroczne spotkanie Seniorów – Ludzi Kasprowego

Dodano: Środa, 12 czerwiec 2013 / Ilość wyświetleń: 2917Tradycją Naszego Kasprowego stały się doroczne spotkania Seniorów – Ludzi Kasprowego. Bohaterami spotkania byli dawni mistrzowie tras narciarskich, ratownicy TOPR, przewodnicy tatrzańscy, pracownicy kolejki na Kasprowy i Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Spotkanie odbyło się w bacówce na Lipkach w Zakopanem należącej do pani Zofii Karpiel, czyli słynnej góralki nazywanej przez przyjaciół i znajomych Ciotką Bułeckulą. Były rozmowy, wspomnienia, wspólne zdjęcie a także ciekawe slajdy, prelekcje i filmy. Wojciech Szatkowski z Muzeum Tatrzańskiego – przewodnik tatrzański, znawca historii narciarstwa wystąpi z prelekcją „Szusem przez historię” ilustrowaną unikatowymi i arcyciekawymi zdjęciami z narciarskich tras – tymi nowszymi i tymi archiwalnymi...
Inicjatorem i organizatorem spotkania był Rafał Sonik, przedsiębiorca, twórca projektu Nasz Kasprowy; sportowiec, czołowy zawodnik rajdu Dakar, od lat integrujący środowisko Kasprowego Wierchu.
Wkrótce obszerna galeria zdjęć ze spotkania!