Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Idź w Tatry z przewodnikiem!

Dodano: Środa, 4 wrzesień 2013 / Ilość wyświetleń: 3500Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewodników Górskich LIDER zaprasza na wydarzenie "Idź w góry z przewodnikiem". Z takiej oferty można skorzystać we wrześniu, i to zupełnie za darmo. Organizatorzy proszą tylko o wcześniejsze zarejestrowanie się.

Wyjście z przewodnikiem w góry to niezapomniane chwile. By samemu się o tym przekonać warto spróbować i iść z nami w trasę. Na wycieczce można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o górach, o przyrodzie i o tym jak się poruszać bezpiecznie w terenie górskim.
Zapraszamy na IDŹ W GÓRY! - czyli wycieczka z przewodnikiem, która odbędzie się 14 września 2013 r.
W tym dniu zespoły prowadzone przez przewodników wyruszą na znane szczyty: Świnica-Zawrat, Kościelec, Granaty, Kasprowy Wierch i Kopa Kondracka.

Po szczęśliwych chwilach spędzonych w górach zapraszamy na "Posiady" w Yurta Bar w Kuźnicach, w czasie których zostaną rozlosowane nagrody wśród uczestników akcji "IDŹ W GÓRY!", a także odbędą się ciekawe prelekcje.
Program:
6:45 - 7:00 rejestracja uczestników w Kuźnicach
7:00 - 7:10 słowo przewodnika, czyli odprawa przed wyjściem w góry
7:10 - 17:00 wycieczka
17:00 "posiady" w Yurta Bar w Kuźnicach:
- będzie niewielki poczęstunek
- losowanie nagród
- prelekcje zaproszonych gości: Ola Dzik "Powyżej 8000 m npm", przedstawiciel Tatrzańskiego Parku Narodowego "Udostępnianie szlaków".

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.przewodnik-lider.pl « powrót