Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Zostań Przyjacielem Parku Narodowego!

Dodano: Sobota, 15 lipiec 2017 / Ilość wyświetleń: 1865Fot. Marek Kot/Tatrzański Park Narodowy„Przyjaciel parku narodowego” to innowacyjny program dla rodziców z dziećmi, który Tatrzański Park Narodowy prowadzi od 2015 roku. Dzięki niemu wędrówka po górach staje dla najmłodszych turystów przygodą, nagrodzoną dyplomem i odznaką Przyjaciela Parku Narodowego.

Oto zaproszenie do udziału w programie od Tatrzańskiego Parku Narodowego:
Aby urozmaicić najmłodszym pobyt w Tatrach, przygotowaliśmy książeczki z zadaniami. Jeżeli dziecko w wieku 3–11 lat chciałoby zostać Przyjacielem Parku, może pobrać odpowiednią dla swojego wieku bezpłatną książeczkę w  budynku Wozowni w Kuźnicach (Kolekcja Antoniego Kocyana), w kwaterach, które należą do programu „Gotowi w góry” oraz w Dróżniczówce przy Wodogrzmotach Mickiewicza. Dziecko rozwiązuje wybrane zadania z książeczki, a później w Wozowni i Dróżniczówce odbiera pamiątkowy dyplom i medal „Przyjaciela Parku”.

Program realizowany jest również w pozostałych małopolskich parkach narodowych: Babiogórskim, Gorczańskim, Magurskim i Ojcowskim. 

Źródło: Tatrzański Park Narodowy