Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Mistrz świata w karate odwiedził Kasprowy Wierch

Dodano: Środa, 28 luty 2018 / Ilość wyświetleń: 1664Tatrzański Klub Karate KyokushinShohei Kamada – mistrz świata w karate - odwiedził Kasprowy Wierch w minioną niedzielę. Japończyk przyjechał do Polski, aby poprowadzić seminarium m.in. dla młodych adeptów karate. Wjazd na Kasprowy Wierch był zwieńczeniem wizyty w Zakopanem.

– Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych krajobrazów. Będę chciał przyjechać tu na wakacje, żeby jeszcze raz zobaczyć ten niesamowity widok, przejechać się koleją i spotkać tak wspaniałych ludzi. Cieszę się, że mogłem z bliska poznać polskie góry. Wizyta zapadnie mi w pamięci na długo – mówi Shohei Kamada.

Sensei Shohei Kamada jest aktualnym mistrzem świata wagi ciężkiej w karate Kyokushin oraz zwycięzcą All Japan. Do Polski przyjechał na 7 edycję Polish Fighter Camp 2018, gdzie był głównym prowadzącym zajęcia. Przez trzy dni uczył tajników sztuk walk dzieci, młodzież i dorosłych z Polski, Holandii, Tunezji, Ukrainy i Białorusi. Głównym organizatorem i pomysłodawcą zaproszenia Shohei Kamady był Grzegorz Popiołek z Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin.

Źródło: Polskie Koleje Linowe