Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Jesień 2007. Modernizacja kolei. Transport wagoników śmigłowcem.<br />Fot. Marek Gajewski

Nowa kolej czeka na narciarzy

Wtorek, 11 grudzień 2007

Już tylko kilka dni dzieli nas od otwarcia nowej kolei Kuźnice - Kasprowy Wierch. Choć ostateczny termin uruchomienia kolejki zależy od aury, wszystko jest już przygotowane na przyjęcie narciarzy.

Jeden z ostatnich kursów starej kolejki.<br />Fot. Zbigniew Janusz

Coś się kończy - coś się zaczyna

Niedziela, 9 grudzień 2007

Kolejkę - staruszkę zastąpiła nowoczesna kolej, która już za kilka dni wywiezie pierwszych narciarzy na Kasprowy Wierch. Nie oznacza to jednak, że idea naszej strony zdezaktualizowała się. Wręcz przeciwnie - www.pozegnaniekolejki.pl wraz z uruchomieniem zmodernizowanej kolei również ożyje. Na łamach strony chcemy Was, drodzy Użytkownicy, informować o wszystkim, co wiąże się z Górą Narciarzy.

 

Koledzy i koleżanki

Sobota, 28 lipiec 2007

Wybaczcie, że trwało to tak długo ,ale mamy nadzieje że powstała strona www wynagrodzi czas oczekiwania. Tak jak idea pożegnania babci kolejki zrodziła się spontanicznie tak w naszym zamierzeniu, strona którą wam proponujemy, będzie żyła i rozwijała się spontanicznie. Oczekujemy waszej reakcji, waszych maili zdjęć tekstów, wspominków, po prostu wszystkiego, co wiąże się z naszą górą, miejscem gdzie spędziliśmy cudowne lata. Ale i nie tylko. Piszcie, dzwońcie, przysyłajcie zdjęcia, postaramy sie je wszystkie umieścić na naszych łamach. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszystkie przejawy aktywności - sportowej kulturalnej towarzyskiej, niech to forum, stanie się miejscem wymiany myśli, informacji pomysłów. To co się stało było spontaniczne. Bądźmy spontaniczni ...

 

Ostatnia podróż

Niedziela, 6 maj 2007

Szanowni Państwo, 6 maja 2007 roku po raz ostatni wyruszy w podróż na Kasprowy Wierch wagonik kolejki, którą znaliśmy do tej pory. Na tej specjalnej stronie zmieścimy reportaż z tej imprezy i pokażemy wiele zdjęć, które przejdą do historii kolejnictwa liniowego w Polsce.

 

Zjazd na Krechę - przeniesiony

Wtorek, 30 listopad 1999 Zaplanowany na najbliższą niedzielę (27 lutego) finał zawodów Red Bull
Zjazd na Krechę, ze względu na małą pokrywę śnieżną na Kasprowym Wierchu, został przeniesiony na słowacką stronę Tatr – do Tatrzańskiej Łomnicy.
Eliminacje odbędą się zgodnie z planem na Polanie Szymoszkowej w sobotę (26
lutego) wieczorem. 300 najszybszych narciarzy i snowboardzistów wyłonionych
podczas kwalifikacji wystartuje w niedzielny poranek ze słowackiego
szczytu.

Strona 90 z 90‹ pierwsza | « poprzednia | ... 86 87 88 89 90 | następna » | ostatnia »