Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na adres e-mail najświeższe wiadomości z naszej strony, wpisz go poniżej.

Aktualności

Widok z Rusinowej Polany - zdjęcie z 2 lipca. Fot. www.naszkasprowy.pl

Śnieżnie w Tatrach

Sobota, 2 lipiec 2011 Jeśli wybieracie się na wycieczkę w Tatry, zwróćcie baczną uwagę na warunki pogodowe. Powyżej 1500 m. n. p.m. zalega śnieg, który spadł wczoraj. Dziś rano na Kasprowym temperatura wskazywała 0 stopni Celsjusza. Na mokrych szlakach może być bardzo ślisko.

Joe Simpson będzie gościem Spotkań z Filmem Górskim

Wtorek, 28 czerwiec 2011 Joe Simpson, autor bestselleru "Dotknięcie pustki" będzie gościem tegorocznych Spotkań z Filmem Górskim.
Nie będzie to jedyny hit tegorocznych Spotkań, które odbędą się ww dniach 8 - 11 września.

Fot. Łukasz Zabierowski

Zdjęcia ze spotkania na Kondratowej w Galerii

Środa, 15 czerwiec 2011 Zapraszamy do Galerii, gdzie obejrzeć można obszerną fotorelację autorstwa Łukasza Zabierowskiego ze Spotkania Ludzi Kasprowego, które odbyło się 12 czerwca na Hali Kondratowej.

Spotkanie na Kondratowej

Poniedziałek, 13 czerwiec 2011 Tradycja spotkań Ludzi Kasprowego w gościnnym schronisku na Hali Kondratowej krzepnie. W niedzielę po raz koleny dzięki Rafałowi Sonikowi i Markowi Gajewskiemu odbyło się spotkanie Seniorów i miłośników Kasprowego. Były wspomnienia, rozmowy, wspólne zdjęcia, projekcje unikatowych filmów. Wkrótce obszerna fotorelacja ze spotkania!
Marzycielka w Tatrach

Marzycielka w Tatrach

Czwartek, 2 czerwiec 2011 Karolina, na co dzień zmagająca się z ciężką chorobą, miała marzenie: chciała zobaczyć Tatry. Dzięki Fundacji Mam Marzenie, a także wielu osobom i instytucjom, mogło się ono spełnić. Karolina z siostrą Sandrą, Mamą oraz wolontariuszką Fundacji Małgorzatą Pacholczyk spędziły cudowne dni w Tatrach i Zakopanem. Poniżej relacja z pobytu autorstwa Małgorzaty Pacholczyk. Bardzo się cieszymy, że marzenie Karoliny spełniło się. Karolino - życzymy kolejnych wielu, wielu spełnionych marzeń!

Kolejka nieczynna - przegląd

Wtorek, 31 maj 2011 Od 30 maja do 7 czerwca nieczynna jest kolej linowa na Kasprowy Wierch. Przyczyną przestoju jest przegląd techniczny przed sezonem letnim.

Spotkanie na Szczycie - 10 lipca!

Wtorek, 17 maj 2011 Tegoroczne Spotkanie na Szczycie odbędzie się 10 lipca. Tradycyjnie spotkamy się na mszy świętej oraz wykonamy wspólne zdjęcie. Szczegółowe informacje podamy niebawem. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Kasprowego Wierchu!
Fot. archiwalne - z kwietnia tego roku

Znów śnieg na Kasprowym

Wtorek, 17 maj 2011 W Tatrach spadło ostatnio sporo śniegu. Na Kasprowym przybyło go ponad pół metra. Dlatego turyści, którzy wyjeżdżają kolejką na szczyt w stroju "wiosennym", powinni być przygotowani na nagłą zmianę pory roku na szczycie.
Fot. www.paulapruska.blogspot.com

Kurczę, chce mi się żyć tylko ten rak (srak) !!!!

Poniedziałek, 16 maj 2011 Ta informacja nie ma nic wspólnego z Kasprowym, ale mimo to pozwalamy sobie zamieścić wiadomość od Pauliny - dzielnej i pełnej optymizmu dziewczyny walczącej z cieżką chorobą. Paulina walczy o swoje życie. Jej blog tchnie radością życia i optymizmem. Przeczytajcie. Może ktoś z Was zechce też pomóc.

Koniec sezonu narciarskiego na Kasprowym

Sobota, 7 maj 2011 Przed długim weekendem 1 - 3 maja zamknięto dla narciarzy Kasprowy Wierch. Kolej linowa w Kotle Gąsienicowym została unieruchomiona. Przyczyną były niewystarczające warunki śniegowe.