Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Grafika: Muzeum Tatrzańskie

Rzeczpospolita Zakopiańska 1918” – ostatnie oprowadzanie po wystawie

Wtorek, 19 luty 2019 Muzeum Tatrzańskie zaprasza w piątek 22 lutego o godz. 18 do Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza na ostatnie oprowadzanie po wystawie "Rzeczpospolita Zakopiańska 1918".
Andrzej Bargiel - jeden z ambasadorów akcji Odpowiedzialnie w góry! Fot. Źródło: Polskie Koleje Linowe

Odpowiedzialnie w góry!

Wtorek, 12 luty 2019 Odpowiedzialnie w góry! Rusza akcja edukacyjna, która ma zwiększyć bezpieczeństwo i świadomość turystów.
Stanisław Karpiel podczas jednego ze spotkań Ludzi Kasprowego Wierchu.

Odszedł Stanisław Karpiel

Wtorek, 5 luty 2019 Zmarł Stanisław Karpiel, narciarz, architekt, znana postać Zakopanego. To nieodżałowana strata i pustka w sercach tych, którzy go znali.

Trasy na Kasprowym działają. Znakomite warunki, piękna pogoda

Sobota, 19 styczeń 2019 Działają już obie trasy na Kasprowym Wierchu: Gąsienicowa i Goryczkowa. Warunki do jazdy są bardzo dobre.

Światowy Dzień Śniegu

Środa, 16 styczeń 2019 Już w najbliższy weekend w Zakopanem odbędzie się 8. edycja Światowego Dnia Śniegu.
Przygotowania do sezonu na Kasprowym Wierchu Fot. Polskie Koleje Linowe

Na Kasprowym Wierchu trwają przygotowania do sezonu

Piątek, 14 grudzień 2018 Jeśli pogoda dopisze i utrzymają się ujemne temperatury z opadami śniegu w górach, to sezon narciarski na Kasprowym Wierchu rozpocznie się już w święta Bożego Narodzenia
Atma w zimowej scenerii. Fot. M. Żak, Muzeum Narodowe w Krakowie

Atma otwarta po remoncie

Poniedziałek, 10 grudzień 2018 Od 11 grudnia Muzeum Karola Szymanowskiego w willi "Atma" przy ul. Kasprusie w Zakopanem ponownie jest dostępne dla zwiedzających po krótkiej przerwie związanej z pracami konserwatorskimi. Z okazji otwarcia "Atma" zaprasza na koncert i wystawę.

Na Pęksowym Brzyzku

Poniedziałek, 19 listopad 2018 Listopad to czas, gdy wspominamy tych, którzy odeszli. Zaglądnijmy na zakopiański cmentarz na Pęksowym Brzyzku. To jedyne takie miejsce. Niektórzy mówią, że tu właśnie bije serce Zakopanego. A kto wie, może i Polski.
Zdjęcie: Muzeum Tatrzańskie

KASPROWY, KROKIEW, KLISTER, ŚNIEG I PARAFINA

Wtorek, 13 listopad 2018 Muzeum Tatrzańskie zaprasza serdecznie na prelekcję Wojciecha Szatkowskiego, która odbędzie się w Zamku Królewskim w Warszawie w piątek 16 listopada o godz. 17.00 w Sali Odczytowej (Kinowej).

Coraz więcej kozic

Piątek, 9 listopad 2018 1431 kozic zaobserwowali pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i słowackiego TANAP-u podczas jesiennej akcji liczenia tych zwierząt. To rekordowy wynik.
Strona 1 z 87‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›