Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Rafał Sonik podczas akcji "Czyste Tatry" razem z dziećmi i młodzieżą sprzątał szlak na Kasprowy. Fot. Agnieszka Szymaszek

Reportaż z projektu "Czyste Tatry" w TVP2!

Czwartek, 5 lipiec 2012 - Zapraszam do obejrzenia reportażu z projektu "Czyste Tatry" w TVP2. Akcja miała miejsce w ostatni weekend czerwca w Zakopanem. W największym w historii sprzątaniu Tatr wzięło udział ponad 850 wolontariuszy z całej Polski. Razem zebraliśmy ponad 1,5 tony śmieci. Reportaż "Czyste Tatry" już 7 lipca o godz: 11:15 na antenie TVP2. Pozdrawiam, Rafał Sonik - partner projektu.
Rafał Sonik wręcza Marcie Fogler fragment liny nośnej ze starej kolejki. Msza św. na Kasprowym Wierchu 2012. Fot. Agnieszka Szymaszek

Marta Folger: kolejka to marzenia, historia, dobro narodowe

Czwartek, 5 lipiec 2012 - Nie można PKL-u pozbyć się ot tak, szybko i byle jak. To nie jest tylko kolejka. To są marzenia, historia narciarstwa i taternictwa, dobro narodowe. - mówi w wywiadzie dla naszkasprowy.pl Marta Fogler, prezes Towarzystwa Przyjaciół Narciarstwa i Przyrody, posłanką na Sejm IV kadencji. Cały wywiad czytaj w dziale Prywatyzacja PKL - opinie.

Fot. Agnieszka Szymaszek

1,5 tony śmieci zniesiono z Tatr

Poniedziałek, 2 lipiec 2012 Zakończyła się pierwsza edycja akcji „Największe sprzątanie Tatr w historii”.Rafał Sonik - ambasador i sponsor akcji - również wziął w niej udział. Wraz z dziećmi Siemachy sprzątał szlak na Kasprowy Wierch.

Rafał Sonik z Sardynii o akcji "Czyste Tatry"

Czwartek, 21 czerwiec 2012 Rafał Sonik, ambasador i sponsor akcji "Czyste Tatry", przebywa obecnie na Sardynii. Quadowiec, pierwszy Polak, który stanął na podium rajdu Dakar, obecnie przygotowuje się do Rajdu Sardynii. Weźmie on osobiście udział w akcji sprzątania Tatr. Na szlak wyruszy z grupą dzieci - podopiecznych stowarzyszenia Siemacha.
Fot. Monika Oleksy

Największe sprzątanie Tatr w historii - końcowe odliczanie

Czwartek, 21 czerwiec 2012 Organizator oraz partnerzy akcji „Największe sprzątanie Tatr w historii” wzięli udział w konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek 19 czerwca o godz. 12 w Piwnicy pod Baranami (Rynek Główny, Kraków). Portal Nasz Kasprowy jest patronem akcji.

Największe sprzątanie Tatr w historii - konferencja prasowa

Poniedziałek, 18 czerwiec 2012 Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową projektu "Czyste Tatry". Odbędzie się ona we wtorek 19 czerwca o godz. 12 w Piwnicy Po Baranami (Rynek Główny 27, Kraków).
Fot. Agnieszka Szymaszek

Spotkanie Seniorów 2012

Poniedziałek, 11 czerwiec 2012 Do historii przeszło kolejne Spotkanie Ludzi Kasprowego Wierchu. Gośćmi honorowymi byli jak zawsze Seniorzy - dawni alpejczycy, pracownicy kolejki, przewodnicy tatrzańscy, ratownicy TOPR, ale także wielu miłośników Kasprowego Wierchu młodszego pokolenia.
Pytanie na Śniadanie / Rafał Sonik przed rajdem Sardynii © 2012 Telewizja Polska S.A.

Rafał Sonik o akcji "Czyste Tatry"

Piątek, 8 czerwiec 2012 Zobaczcie, co Rafał Sonik, twórca portalu Nasz Kasprowy, mówi o akcji Czyste Tatry w programie "Pytanie na śniadanie".

Największe sprzątanie Tatr w historii

Środa, 6 czerwiec 2012 Tysiąc wolontariuszy pozbiera śmieci z tatrzańskich szlaków. W ostatni weekend czerwca startuje akcja „Czyste Tatry”. W ideę największego sprzątania Tatr w historii angażują się turyści z całej Polski.
Spotkanie Seniorów w 2011 roku. Fot. Agnieszka Szymaszek

Uwaga - spotkanie Seniorów w bacówce na Lipkach!

Poniedziałek, 4 czerwiec 2012 Spotkania Seniorów 10 czerwca odbędzie się w Zakopanem, w bacówce u pani Zofii Karpiel na Lipkach.