Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Źródło: Czyste Tatry

Czyste Tatry - Made in Małopolska

Poniedziałek, 18 czerwiec 2018 Pochodzenie ma znaczenie – taka idea przyświeca Małopolsce w tworzeniu nowego projektu, którego głównym celem jest wsparcie solidnego regionalnego biznesu, ciekawego dizajnu, dobrego smaku, wartościowych inicjatyw a także miejsc i obiektów szczególnie atrakcyjnych w regionie. W ten właśnie sposób Czyste Tatry stały się produktem regionalnym, którym Małopolska może chwalić się w całej Polsce. 29 i 30 czerwca w Zakopanem finał projektu, którego celem jest posprzątanie górskich szlaków i zostawienie czystych Tatr.
Fot. Archiwum Marcina Świerca

Marcin Świerc biega i… sprząta Tatry

Wtorek, 5 czerwiec 2018 Do grona ambasadorów projektu Czyste Tatry dołączył znakomity ultramaratończyk, wielokrotny mistrz Polski i członek kadry narodowej, Marcin Świerc.
Fot. Fundacja WOŚP

Pokojowy Patrol też zadba o Czyste Tatry

Sobota, 19 maj 2018 Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pokojowy Patrol, pomogą w organizacji finału Czystych Tatr 29 i 30 czerwca w Zakopanem.

Ruszyła rejestracja do projektu Czyste Tatry 2018

Wtorek, 15 maj 2018 W niedzielę 22 kwietnia, w Międzynarodowy Dzień Ziemi, ruszyła rejestracja do projektu Czyste Tatry. Każdy chętny może za pomocą specjalnego formularza - dostępnego na stronie CzysteTatry.pl - zgłosić swój akces i posprzątać Tatry w dniach 29-30 czerwca. Właśnie wtedy kilka tysięcy wolontariuszy ruszy na szlaki i pomoże nam zebrać śmieci pozostawione przez turystów.
Fot. Magdalena Lizak

Film ze Spotkania Przyjaciół Kasprowego Wierchu

Środa, 9 maj 2018 Zapraszamy do obejrzenia filmu ze Spotkania Przyjaciół Kasprowego Wierchu, które odbyło się 22 kwietnia 2018 roku. Wspominajmy i ... planujmy kolejne nasze spotkanie! Do zobaczenia za rok!

Kolejka do przeglądu

Wtorek, 8 maj 2018 Od 7 do 15 maja kolej linowa na Kasprowy Wierch jest nieczynna z powodu przeglądu technicznego.
Fot: Magdalena Lizak

Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu 22.04.2018

Sobota, 28 kwiecień 2018 Przyjaciele! Dziękujemy za to, że po raz kolejny mogliśmy razem spotkać się na Kasprowym Wierchu w modlitwie i radości!
Tomasz Zwijacz-Kozica, TPN

Uwaga skiturowcy – zamknięcie szlaków w Tatrach Zachodnich

Piątek, 20 kwiecień 2018 Jest coraz cieplej. W wielu miejscach obserwujemy już wybudzone świstaki, ptaki przystępują do lęgów, samice wielu gatunków wkrótce urodzą młode. Śnieg ginie w oczach, nie zabezpiecza już wystarczająco roślinności i gleby. Z tego powodu od poniedziałku 23 kwietnia szlaki w Tatrach Zachodnich (z wyjątkiem tras na Kasprowym Wierchu) zostaną zamknięte dla turystyki skiturowej.
Źródło: Zakopiańskie Centrum Kultury

Znamy zwycięzców 21. Przeglądu Filmów o Sztuce Zakopane 2018

Niedziela, 15 kwiecień 2018 Zakończyła się uroczysta ceremonia rozdania nagród 21. Przeglądu Filmów o Sztuce, na której poznaliśmy tegorocznych zwycięzców tego kultowego dla Zakopanego przedsięwzięcia.

Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu

Środa, 11 kwiecień 2018 Z całego serca zapraszamy na Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu. Odbędzie się ono 22 kwietnia.