Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na adres e-mail najświeższe wiadomości z naszej strony, wpisz go poniżej.

Aktualności

Wycieczka na Nosal to jedna z propozycji Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Wakacyjne wędrówki z przyrodnikami. Zapisz się!

Piątek, 22 lipiec 2016 Tatrzański Park Narodowy zaprasza na wakacyjne wędrówki z przyrodnikami! Na wycieczkę może zapisać się każdy i są one za darmo.

Kto był na Kasprowym Wierchu?

Poniedziałek, 11 lipiec 2016 - Doświadczyłem nadzwyczajnych wzruszeń – napisał Ignacy Mościcki w księdze pamiątkowej na szczycie Kasprowego Wierchu, na który wjechał 8 lipca 1936 r. Najważniejszym gościem był jednak Jan Paweł II. Ostatni raz odwiedził on Kasprowy Wierch w 1997 roku.
Fot. Tatrzański Park Narodowy

Magia nart latem!

Poniedziałek, 11 lipiec 2016 Kto z Was jest w Zakopanem, nie może przegapić promocji wyjątkowej książki pt. "Magia nart". Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 lipca o godz. 18 w Willi Oksza - Galerii Sztuki XX wieku, filii Muzeum Tatrzańskiego, przy ul. Zamoyskiego 25.
Fot. Źródło Czyste Tatry

Piąta - rekordowa - edycja akcji Czyste Tatry!

Środa, 6 lipiec 2016 Aż 4 tysiące wolontariuszy wyruszyło 2 lipca na tatrzańskie szlaki, by posprzątać je przed sezonem letnim. Akcja "Czyste Tatry" odbyła się już po raz piąty i okazała się rekordowa pod kątem frekwencji. Śmieci zniesiono najmniej w stosunku do lat poprzednich. To bardzo dobra tendencja. Wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji na Dolnej Równi Krupowej, w tym koncert zespołu "Piersi".

Czyste Tatry - ruszamy!

Piątek, 1 lipiec 2016 Jutro (sobota, 2 lipca) tysiące wolontariuszy wyruszy na tatrzańskie szlaki, by oczyścić je ze śmieci. Już dziś na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem moc atrakcji towarzyszących akcji. O godz. 17.30 rozpoczyna się blok górski.
Zdjęcie: Milena Jarząbek

Spotkanie Ludzi Kasprowego Wierchu

Poniedziałek, 27 czerwiec 2016 W szałasie Zofii Karpiel Bułecki na zakopiańskich Lipkach jak co rok spotkali się Seniorzy przewodnictwa, narciarstwa, ratownictwa tatrzańskiego. Organizatorem spotkania był Rafał Sonik - twórca portalu Nasz Kasprowy, zwycięzca Dakaru, przedsiębiorca i filantrop.

Ważne dla każdego turysty w Tatrach!

Piątek, 24 czerwiec 2016 Wszyscy, którzy planują letni wypoczynek w Tatrach, powinni poznać najważniejsze informacje, które mogą być przydatne każdemu turyście! Przeczytaj, co przygotował Tatrzański Park Narodowy!

Czyste Tatry już za tydzień. Przyłącz się!

Piątek, 24 czerwiec 2016 Już za tydzień startuje największa akcja sprzątania Tatr. 2 lipca na szlaki wyruszą tysiące wolontariuszy. W centrum Zakopanego czeka na was z tej okazji moc imprez. Nie czekaj i przyłącz się do akcji! Zobacz, jakie gwiazdy biorą w niej udział! Jeśli chcesz zarejestrować się jako wolontariusz, wejdź na www.czystetatry.pl.
Kadr z filmu "Jurek". Zdjęcie pochodzi z archiwum Danuty i Tadeusza Piotrowskich

Spotkania z ludźmi gór i filmy górskie podczas akcji Czyste Tatry

Środa, 22 czerwiec 2016 1 lipca na Dolnej Równi Krupowej w centrum Zakopanego będzie można spotkać się z ludźmi gór oraz obejrzeć górskie filmy. A wszystko w ramach akcji Czyste Tatry, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca.

Czyste Tatry - dołącz do akcji!

Niedziela, 12 czerwiec 2016 2 lipca wolontariusze ruszą sprzątać tatrzańskie szlaki w ramach akcji "Czyste Tatry". Jeśli chcesz dołączyć do akcji - zapisz się już teraz na www.czystetatry.pl. 1 i 2 lipca na Równi Krupowej w centrum Zakopanego na uczestników akcji czeka moc atrakcji!