Menu

Współpraca

Zaloguj się

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, zarejestruj się już teraz.
Zapomniałeś hasło? Kliknij tutaj.

Aktualności

Rafał Sonik z Sardynii o akcji "Czyste Tatry"

Czwartek, 21 czerwiec 2012 Rafał Sonik, ambasador i sponsor akcji "Czyste Tatry", przebywa obecnie na Sardynii. Quadowiec, pierwszy Polak, który stanął na podium rajdu Dakar, obecnie przygotowuje się do Rajdu Sardynii. Weźmie on osobiście udział w akcji sprzątania Tatr. Na szlak wyruszy z grupą dzieci - podopiecznych stowarzyszenia Siemacha.
Fot. Monika Oleksy

Największe sprzątanie Tatr w historii - końcowe odliczanie

Czwartek, 21 czerwiec 2012 Organizator oraz partnerzy akcji „Największe sprzątanie Tatr w historii” wzięli udział w konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek 19 czerwca o godz. 12 w Piwnicy pod Baranami (Rynek Główny, Kraków). Portal Nasz Kasprowy jest patronem akcji.

Największe sprzątanie Tatr w historii - konferencja prasowa

Poniedziałek, 18 czerwiec 2012 Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową projektu "Czyste Tatry". Odbędzie się ona we wtorek 19 czerwca o godz. 12 w Piwnicy Po Baranami (Rynek Główny 27, Kraków).
Fot. Agnieszka Szymaszek

Spotkanie Seniorów 2012

Poniedziałek, 11 czerwiec 2012 Do historii przeszło kolejne Spotkanie Ludzi Kasprowego Wierchu. Gośćmi honorowymi byli jak zawsze Seniorzy - dawni alpejczycy, pracownicy kolejki, przewodnicy tatrzańscy, ratownicy TOPR, ale także wielu miłośników Kasprowego Wierchu młodszego pokolenia.
Pytanie na Śniadanie / Rafał Sonik przed rajdem Sardynii © 2012 Telewizja Polska S.A.

Rafał Sonik o akcji "Czyste Tatry"

Piątek, 8 czerwiec 2012 Zobaczcie, co Rafał Sonik, twórca portalu Nasz Kasprowy, mówi o akcji Czyste Tatry w programie "Pytanie na śniadanie".

Największe sprzątanie Tatr w historii

Środa, 6 czerwiec 2012 Tysiąc wolontariuszy pozbiera śmieci z tatrzańskich szlaków. W ostatni weekend czerwca startuje akcja „Czyste Tatry”. W ideę największego sprzątania Tatr w historii angażują się turyści z całej Polski.
Spotkanie Seniorów w 2011 roku. Fot. Agnieszka Szymaszek

Uwaga - spotkanie Seniorów w bacówce na Lipkach!

Poniedziałek, 4 czerwiec 2012 Spotkania Seniorów 10 czerwca odbędzie się w Zakopanem, w bacówce u pani Zofii Karpiel na Lipkach.
Fot. Agnieszka Szymaszek

Galeria zdjęć ze Spotkania na Kasprowym

Piątek, 1 czerwiec 2012 Zapraszamy do Galerii, gdzie można oglądać pierwsze zdjęcia z V Spotkania na Kasprowym Wierchu. Wkrótce kolejne fotografie.

Bohus Hlavaty: My górale

Poniedziałek, 28 maj 2012 Rozmowa z Bohusem Hlavatym, prezesem Zarządu Tatra Mountain Resorts – firmy z siedzibą na Słowacji, która wraz z 4 gminami: Czernichowem, Zawoją, Krynicą – Zdrój i Szczawnicą – podpisała umowę konsorcyjną. Celem konsorcjum jest zakup Polskich Kolei Linowych.
Wywiad czytaj w dziale Prywatyzacja PKL - opinie.
Fot. Archiwum Stanisława Pierona

Film „Ludzie Kasprowego”

Środa, 16 maj 2012 Jednym z ważnych elementów spotkania na Kasprowym Wierchu i Mszy Świętej Narciarzy w dniu 6 maja była prezentacja filmu „Ludzie Kasprowego”. Film został zaprezentowany publiczności w budynku górnej stacji KL Kasprowy Wierch. Dokument ten poświęcony jest tym z ludzi Kasprowego, którzy od nas odeszli. Jego twórcami są: Agnieszka Szymaszek, Leszek Salamoński i Wojciech Szatkowski.